Mosquito Magnet® Executive līdzeklis pret odiem

Cena 1790 Euro ar PVN

Uzlabotais Mosquito Magnet® Executive pretodu slazds ir aprīkots ar viedo tehnoloģiju, 4 degvielas taupīšanas režīmiem, ko kontrolē ar viegli nolasāmu LCD paneli, un izturīgu stingru tīklu. Šīs funkcijas var pagarināt piederumu un propāna kalpošanas laiku līdz pat 40%, padarot šo bezvadu pretodu slazdu par lielisku vērtību.

Mosquito Magnet® Executive pretodu slazds aizsargā vienu pilnu akru zemes, un to atbalsta Mosquito Magnet ekskluzīvā 360 grādu klientu atbalsta programma, lai jūs varētu pārliecinoši uzvarēt cīņā pret odiem.

 • Viedā tehnoloģija

  Odi kļūst aktīvi tikai tad, kad āra temperatūra ir 50 ° F vai augstāka, un visaktīvākie ir rītausmā. Viedā tehnoloģija ļauj Mosquito Magnet® Executive pretodu slazdam automātiski pielāgoties šiem ārējiem apstākļiem, nodrošinot optimālu odu kontroli, kad tas ir nepieciešams, vienlaikus praktiski novēršot propāna un atraktantu atkritumus.

 • Degvielas taupīšanas režīmi

  Executive piedāvā 4 dažādus degvielas taupīšanas režīmus, kurus var viegli iestatīt, izmantojot tā LCD paneli. Šie taupīšanas režīmi ļauj pretodu slazdam izslēgties un restartēties iepriekš iestatītos laikos, lai samazinātu propāna patēriņu pretodu slazda darbības maksimālās noslodzes laikā.

  LCD panelis nodrošina arī odu slazdu apkopes norādījumus, lai jūs vienmēr zinātu, kad ir pienācis laiks nomainīt atraktantu vai tīklu, kad akumulators ir zems, propāns ir izlādējies vai pat ja propāna sprausla ir aizsērējusi.

 • Autonomais cietais tīkls

  Vadītāja Mosquito Morgue™ tīkls ir izstrādāts, lai maksimāli palielinātu nepārtrauktu, nebloķētu gaisa plūsmu, kas ir ļoti svarīga  pretodu slazda darbībai. Šis novatoriskais tīkls ļauj arī viegli atbrīvoties, novēršot jebkādu mijiedarbību ar odiem, un tam ir palielināta ietilpība, kas pagarina tā kalpošanas laiku līdz pat 40%.

 • Ērts bezvadu dizains

  Šo bezvadu pretodu slazdu darbina atkārtoti uzlādējams niķeļa metāla hidrīda akumulators. Šī ērtā funkcija ļauj pareizi novietot pretodu slazdu, tuvumā nevajag elektrības kontaktligzdu vai neizmantojot pagarinātājus, kas var traucēt zāliena kopšanu.

Galerija

Mosquito Magnet® Executive līdzeklis pret odiemMosquito Magnet® Executive līdzeklis pret odiemMosquito Magnet® Executive līdzeklis pret odiem

© 2013 SIA Matting