MT-trap lapseņu, dunduru slazds

Lai lapsenes un dunduri netraucētu baudīt dabu, izmantojiet mūsu MT-trap lapseņu, dunduru slazdu

Šis slazds ir izstrādāts, lai noķertu agresīvos kukaiņus, kas parasti rada daudz kairinājuma:

• Dunduri parasti sastopami laika posmā no maija līdz augustam.
• Lapsenes parasti sastopamas laika posmā no augusta līdz septembrim.

Alcochem Hygiene, H-trap izstrādātājs, dunduru sistēma (h-trap.net), ir izstrādājis jaunu, spēcīgu slazdu sistēmu priekš ārpustelpu lietošanas: MT-trap. Šis slazds ir izstrādāts, lai noķertu tos agresīvos kukaiņus, kuri rada kairinājumu: dunduri un/vai lapsenes.

Lapseņu, dunduru slazda darbības princips

Princips, kurš tiek izmantots dunduru pievilināšanai ir pierādīts, un plaši atzīts veids: ar saules palīdzību tiek uzkarsēts gaiss zem piltuves, kuru absorbē melnā bumba. Bumba pati sāks izstarot šo infrasarkano enerģiju. Dundurus piesaista infrasarkanais starojums, kas nāk no lielākiem objektiem.

Viņi redz šos objektus kā potenciālos barības avotus (cilvēki vai lielāki zīdītāji - zirgi vai govis) un piezemēsies uz viņiem. Pēc tam, kad viņi būs piezemējušies uz melnās bumbas, viņi izpētīs to un mēģinās iedzelt. Tā kā viņiem neizdosies iegūt kārotās asinis, viņi sekos savai dabiskajai uzvedībai un lidos prom. Dunduri dabiski lido uz augšu. Ap bumbu esam izvietojuši piltuves sistēmu, kur dunduri tiek vadīti uz centrā novietotu savācēju, no kura izkļūšana nav iespējama.

Lapsenēm ir tāda pat uzvedība kā dunduriem, viņas lido uz augšu. Atšķirībā no dunduriem, lapsenes nepiesaista infrasarkani objekti. Lapses piesaista saldie aromāti, tādi, kas satur cukura koncentrātu. Šķidrums priekš lapsenēm (*), novietots savācējā, pievilinās lapsenes. Lapsenes nonāks slazdā no apakšas un ielidos savācējā. Un izkļūšana no savācēja priekš viņām nav iespējama.

(*) Šķidrums priekš lapsenēm nav iekļauts produkta piedāvājumā.

Vienkārša un efektīva šo kukaiņu kontrole. MT-trap ir izstrādāts kā karināms slazds. Pēc izvēles ir pieejams metāla kronšteins.

Izvietošanas instrukcija:

  • MT-trap strādā tikai ārpus telpām, jo priekš bumbas uzsildīšanas ir vajadzīga saule.
  • Novietojiet MT-trap lapseņu, dunduru slazdu tālāk no vietas, kur plānojat uzturēties (terases utml)
  • Novietojiet MT-trap lapseņu, dunduru slazdu vietā, kur tai vismaz daļēji spīd virsū saule. (Ēnainās vietās tā nav tik efektīva)
  • Novietojiet MT-trap lapseņu, dunduru slazdu minimums 1 metru un maksimums 1,8 metrus virs zemes.
  • Ja MT-trap slazdu plānojat izmantot priekš lapseņu kontroles, ielejiet savācējā šķidrumu priekš lapsenēm. 2 līdz 4 nedēļas tas būs viņām pievilcīgs.

Galerija

MT-trap lapseņu, dunduru slazdsMT-trap lapseņu, dunduru slazdsMT-trap lapseņu, dunduru slazdsMT-trap lapseņu, dunduru slazdsMT-trap lapseņu, dunduru slazdsMT-trap lapseņu, dunduru slazds

© 2013 SIA Matting