W-trap lapseņu slazds

W-trap ir efektīvs lapseņu slazds

Lapsenes ir izplatīta problēma vasarā un rudenī. Vasaras beigās, tuvojieties rudenim, tās kļūst arvien agresīvākas un pieaug iespēja tikt sakostam.

Lai novērstu lapseņu radītās neērtības, Alcochem ir izstrādājis multifunkcionālu lapseņu slazdu ar nosaukumu W-trap. Modelis sastāv no glāzes turētāja ar konisku atveri gar sāniem. Tas ļauj lapsenēm viegli iekļūt un grūti izkļūt no slazda.

Par W-trap

Skrūvējamais vāks atrodas lapseņu slazda augšpusē, to var viegli atvērt un iztīrīt. W-trap krāsa un materiāla izvēle apvieno labu sniegumu ar izturību.

Lapseņu slazds ir paredzēts lietošanai ārpus telpām.

Lapseņu slazda iekšpusē ir jāiepilda šķidrums, kurš pievilina lapsenes.(*) Mēs iesakām izmantot Alcochem lapseņu slazda šķidrumu, kas ir optimizēts efektīvai un ātrai lapseņu ķeršanas. Smarža netikai pievilina lapsenes W-trap lapseņu slazdā, dabiskais vinegrets nodrošina ātru lapseņu pavedināšanu un nokļūšanu šķidrumā, nodrošinot ātru nāvi.

Lapseņu šķidrums tiek izstrādātas bez ķīmijas, uz videi draudzīga pamata un ir absolūti nekaitīgs cilvēkiem un dzīvniekiem.

(*) Lapseņu šķidrums nav iekļauta kopā ar produktu.

Lapseņu slazds piedāvā šādas būtiskas priekšrocības:

Slazda izstrādē ir pievērsta uzmanība produkta izturībai un lietošanas ērtumam, apvienojumā ar reālistisku cenu gan gala lietotājiem, kā arī rūpnieciskajiem lietotājiem.

Galerija

W-trap lapseņu slazdsW-trap lapseņu slazdsW-trap lapseņu slazds

© 2013 SIA Matting