Kā tas darbojas?

Aizsarglīdzeklis pret odiem1. Lieliska ēsma

Moskītu magnēts veido nepārtrauktu oglekļa dioksīda plūsmu, kura pārvērsta siltumā un mitrumā, tādējādi modelējot cilvēka izelpu. Tā ir zinātniski pierādīta tehnoloģija, kas  lieliski sevi pierādījusi kā odu un citu asins sūcēju kukaiņu ēsma.

2. Pretplūsmas tehnoloģija

Moskītu magnētam ir patentēta Counter Flow™ pretplūsmas tehnoloģija, kas kontrolē moskītu notveršanu, neļaujot tiem nonāk atpakaļ vidē. Odiem nonākot šajā plūsmā, tie tiek dehidrēti un nonāvēti.

3. Tvertne ilgstošam rezultātam

Ilgtermiņa attīstības un zinātnisko pētījumu rezultātā, Moskītu magnēts ir izstrādāts ar mērķi iznīcināt odu mātītes (kuras sūc asinis), kurām asinis ir nepieciešamas oliņu veidošanai. Pārtraucot odu vairošanās ciklu, tiek ievērojami samazināts odu skaits visas sezonas garumā.

Labākam rezultātam – pareiza novietošana

Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, vēlams ievērot šādas pamatnostādnes pareizai novietošanai

 1. Nosakiet vietu, kur odi vairojas. Moskītu magnētu ir jānovieto starp vairošanās vietām (stāvošs ūdens, krūmi) un vietām, kur vairāk apgrozās cilvēki (lapene, terase), lai odi nonāktu pie moskītu magnēta, pirms viņi nonāk pie jums.
 2. Novietojiet to tālāk no vietām kur uzturas cilvēki. Tas jānovieto tuvāk vietai kur tie vairojas un tālākno cilvēku darbības. Parasti tas ir 9-12 metrus no vietas kur pārsvarā uzturas cilvēki.
 3. Novietojiet to vēja pusē no barošanās vietas. Moskīti lido vēja pusē, meklējot barību. Pēc tam kad odu mātīte ir pabarojusies no cilvēka asinīm, tā kļūst smagāka un lido atpakaļ pa vējam, lai atpūstos.
 4. Novietojiet to atklātā vietā. CO2 ir smagāks par gaisu un tas paliek tuvāk pie zemes. Moskīti sekos CO2 plūsmai uz slazdu. Ja tas būs novietots garā zālē, CO2 plūsma būs traucēta un  odi to neatradīs.
 5. Novietojiet to ēnā.
 6. Moskītiem nepatīk tiešas saules staru siltums. Saulei rietot, moskīti ar vien vairāk dodas ārā no savām atpūtas vietām

Noskatieties video par Moskītu magnēta izvietošanu.

Pārbaudiet sekojošo, lai nodrošinātu pareizu gaisa plūsmu

 1. Pārbaudiet vai nav putekļu, ziedputekšņu, zirnekļa tīklu vai cita vaida piesārņojums.
 2. Rūpīgi aizveriet visas lūkas, ja tās nav aizvērtas, gaisa plūsma samazinās un notvertie odi var aizbēgt.

Pārbaudiet sekojošo, lai nodrošinātu pareizu propāna plūsmu

 1. Izmantojiet Quick Clear attīrīšanas kārtridžu pirms katras sezonas sākuma un pirms katras tvertnes nomaiņas. Brīdinājums: vienmēr izslēdziet moskītu magnētu un aizveriet propāna tvertni pirms katras tīrīšanas ar Quick Clear kārtridžu.
 2. Ja slazds pārtrauc darboties un neatsāk darbību pēc pāris stundām, attīriet to ar Quick Clear kārtridžu. Tas attīrīs visas propāna aizsērējušās sprauslas.
 3. Arī pirms sezonas uzglabāšanas, izmantojiet 1 Quick Clear kārtridžu.

Pārbaudiet propāna tvertni un tās savienojumus

 1. Pārbaudiet regulatoru un gāzes cauruli, vai tai nav vizuālu defektu, ja nepieciešams, nomainiet to.
 2. Atvienojiet un tad vēlreiz pievienojiet regulatoru propāna tvertnei, pārliecinieties, lai savienojums ir droši pievienots.
 3. Pārliecinieties vai tvertne nav tukša.
 4. Rekomendēja uzsākt katru sezonu ar jaunu propāna tvertni.

© 2013 SIA Matting