Biežāk uzdotie jautājumi

Fakti par oktenolu

Kas tas ir?

Octenol ir EPA reģistrēts sekundārais atraktants, kas atdarina cilvēka izelpu. Tas tiek pielietots Moskītu magnēta lūkām, lai piesaistītu insektus, kas pārtiek no asinīm. Ražots ASV.

Kāpēc man to vajadzētu izmantot kopā ar moskītu magnētu?

Atraktants Octenol palielina jūsu izredzes notvert insektus par 10 reizēm. Odi sagādā ne tikai neērtības, bet arī var radīt nopietnus draudus cilvēka veselībai un mājdzīvniekiem.

Ko tas piesaista?

Octenol piesaista lielāko daļu moskītu sugu, tai skaitā melnās mušiņas. Octenol piesaista odus un tas ir izstrādāts moskītu magnētam, lai vietā kur tiek notverti, pēc tam dehidrēti tiktu iznīcināti.

Cik bieži ir jāmaina kārtridžs?

Octenol tvertne ir jāmaina ik pēc 21 dienas. Pēc 21 dienas lietošanas kārtridžs šķietami ir tāds pats, taču tas vairs nav tik efektīvs un tā nedarbojas, jo Octenol ir izzudis. Notverto odu daudzums samazinās, nemainot piesaistītāju.

Noskatieties cik viegli ir nomainīt Oktenola atraktantu

http://www.youtube.com

Vispārīgi jautājumi

Cik ilgi vajadzētu pietikt ar 9 kg propāna tvertni?

Pilna 9 kg propāna tvertne pietiek aptuveni 21 dienai. Ir ieteicams ļaut propānam pilnībā beigties, kā arī turēt otru tvertni pa rokai, lai pēc iespējas ātrāk to varētu nomainīt un laicīgi novērstu dīkstāvi.

Vai es varu lietot dabasgāzi propāna vietā?

Nē, Moskītu magnēts ir izveidots efektīvai darbībai ar propānu. Gadījumā, ja tīrs propāns nav pieejams, tad var tik lietots tā sajaukums ar butānu. Nevienā no gadījumiem nevar tik pielietota dabasgāze.

Vai es varu lietot gāzu mērītāju savai propāna tvertnei?

Gāzes mērītāju var izmantot, kamēr mērierīce ir tieši saistīta ar tvertni un Moskītu magnēta regulators ir tieši saistīts ar mērierīces galu.

Kāpēc ir nepieciešams tīrīt manu tvertni?

Jauna, iepriekš nepiepildīta propāna tvertne var saturēt gaisu, kurš sakrājas augšā, kamēr tvertne piepildās. To var novērst moskītu magnētu pirms tam attīrot. Iegādājoties jaunu tvertni, jautājiet savam propāna tirgotājam attīrīšanas tvertni.

Vai es varu izmantot pagarinājumu, kā papildinājumu Defender modelim?

Pagarinātāju vadu lietošana nav ieteicama.

No mana Moskītu magnēta pil ūdens, vai tas ir normāli?

Jā, Jūs varat redzēt pilam ūdeni, kas rodas kondensējoties no tvaika. Tas ir blakus produkts no katalītiskas konversijas no propāna un skābekļa uz oglekļa dioksīda un ūdens tvaika, ko izraisa gaisa temperatūras atšķirības. Tas nekādā veidā netraucē jūsu ierīces darbībai.

Vai, lai ātri iztīrītu kārtridžu, var tikt pielietots kompresors?

Ātrai kārtridžu tīrīšanai ieteicama regulāra tīrīšana. Tīrīšana ar kompresoru nav ieteicama un var izraisīt ierīcē bojājumus. Šādā veidā tīrot Jūsu moskītu slazdu, tiks anulēta jūsu garantija.

Vai mans Moskītu magnēts var tikt izmantots lietus vai smidzināšanas laikā?

Moskītu magnēts ir paredzēts darbam normālos mitruma apstākļos, tostarp lietū un smidzināšanas laikā. Tomēr, lietojiet uzmanīgi, tā, lai, piemēram, dārza smidzinātāja vai šļūtenes strūkla nav tiešā saskarē ar ierīci, kas var nodarīt tai kaitējumu.

Kāda veida insektus Moskītu magnēts notver?

Moskītu magnēts piesaista un notver odus, melnās mušiņas, knišļus un nemanāmas mazas mušiņas.

© 2013 SIA Matting