Mosquito Magnet līdzekļi pret odiem

Mosquito Magnet līdzeklis pret odiem ir pirmā ražotā ierīce odu un citu asins sūcošu insektu notveršanā, kura izmanto oglekļa dioksīdu un propānu komerciālai patērētāju izmantošanai. Šim līdzeklim pret odiem ir patentēta pretplūsmas tehnoloģija, kura rada precīzu daudzumu oglekļa dioksīdam, siltumam un mitrumam, tādējādi atdarinot cilvēka izelpu, vienlaicīgi iesūcot insektus slazdā un neļaujot tiem izkļūt ārā no tā.

Optimāla rezultāta sasniegšanai odu magnēts tiek darbināts 24h/7dienas nedēļa, lai pārtrauktu odu vairošanās ciklu jūsu pagalmā, notverot odu mātītes, kuras sūc asinis un tādējādi neļaujot tām dēt oliņas un vairoties. Odu magnēts(līdzeklis pret odiem) sāk darboties nekavējoties, ievērojami samazinot asins sūcošu insektu daudzumu jau pirmajās 7-10 dienās. Būtiski odu un citu asins sūcošu insektu skaits samazinās 4-6 nedēļu laikā, saglabājot rezultātu visas sezonas garumā.

Mosquito Magnet

Piedāvājam Jums Mosquito Magnet Patriot un Independence modeļus, aizsarglīdzekļus pret odiem, lai pielāgotos Jūsu vajadzībām.

© 2013 SIA Matting